Nowa wersja portalu Artinfo.pl

Najpopularniejszy w polskim Internecie portal sztuki – Artinfo.pl, uruchomił w swoim serwisie aukcje online. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w polskim serwisie WWW dotyczącym rynku sztuki.

Portal Artinfo.pl, który miał swoją premierę w 2001 roku, poświęcony jest polskiemu rynkowi sztuki. Na jego stronach można znaleźć oferty dziesiątków galerii, antykwariatów, domów aukcyjnych i prace własne artystów plastyków. Artinfo.pl informuje o wydarzeniach artystycznych, wystawach, wernisażach, aukcjach sztuki dawnej i współczesnej. Prezentuje tysiące dzieł sztuki dostępnych na polskim rynku /ponad 6 tysięcy obiektów/, przedstawia noty biograficzne ok. 1,5 tysiąca plastyków: malarzy, grafików, rzeźbiarzy. Dostępne też są relacje z wystaw, aukcji, wydarzeń artystycznych w kraju i za granicą.

Zmiany i rozbudowa portalu są reakcją jego redaktorów na sytuację na rynku sztuki oraz odpowiedzią na rosnące potrzeby coraz większego grona użytkowników serwisu. Z myślą o nich, agencja cyberstudio obsługująca Artinfo.pl, przygotowała nową wersję portalu, która obejmuje:
– indeks artystów – sztuka dawna i współczesna,
– nowe wyszukiwania dla oferty sprzedaży,
– ulepszone wyszukiwanie w katalogach,
– nowy dział: relacje i kalendarium wydarzeń,
– ulepszony, funkcjonalny spis w indeksie galerii,

Najbardziej znaczącą nowością w portalu jest system aukcyjny. Dzięki nowej usłudze odwiedzający portal mają możliwość zapoznania się z dziełami wystawianymi na aukcje, prześledzić ich przebieg oraz aktywnie w nich uczestniczyć dokonując zakupu.

System został opracowany i wdrożony przez agencję marketingu internetowego cyberstudio z Katowic. cyberstudio powstało w 1996 roku i specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań biznesowych, marketingu wirtualnym, kreacji stron internetowych oraz tworzeniu wizerunku w sieci. W ramach spółki funkcjonuje również studio nagrań.

http://www.cyberstudio.pl
http://www.artinfo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry