Nowa wersja systemu IPFON 24

Sieć IPFON – oferująca usługi telefonii internetowej, do korzystania z których nie potrzebny jest komputer – uruchomiła nową wersję swojego systemu IPFON 24. Najważniejsze zmiany to bardziej ergonomiczna szata graficzna oraz 2 nowe darmowe usługi: poczta głosowa i przekierowanie połączeń.

Nowa szata graficzna została stworzona zgodnie z sugestiami zebranymi przez ostatnie miesiące od użytkowników sieci IPFON. Wprowadzone w niej zmiany zwiększają ergonomiczność i intuicyjność obsługi systemu IPFON 24, umożliwiając tym samym łatwiejsze zarządzanie własnym kontem telefonicznym.

W nowej wersji IPFON 24 zostały także uruchomione 2 nowe usługi. Pierwsza z nich – poczta głosowa – umożliwia dzwoniącemu pozostawienie wiadomości głosowej na skrzynce głosowej abonenta IPFON, w przypadku gdy ten nie może odebrać telefonu (telefon jest zajęty lub użytkownik nie jest zalogowany). Wiadomość jest następnie przesyłana w postaci pliku dźwiękowego na wskazany adres e-mail. Użytkownik może także nagrać własne powitanie.

Druga nowa usługa umożliwia użytkownikom IPFON’a określenie, na jaki numer tel. komórkowego lub stacjonarnego mają być przekierowane połączenia, w określonej przez niego sytuacji (gdy nie odbiera, gdy zajęte, gdy jest niezalogowany).

http://www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry