Nowa witryna Mobile IT Group Poland

7 marca br. ruszyła nowa witryna internetowa krakowskiej spółki interaktywnej Mobile IT Group Poland sp. z o. o. zajmującej się promocją oraz kreacją przedsiębiorstw w Internecie.

„Dziś, kiedy Internet jest nierozerwalnie związany z prowadzeniem biznesu witryna stała się kluczowym kanałem komunikacji z otoczeniem. Dlatego należy zwrócić  szczególną uwagę na jej aktualność i funkcjonalność.” – informuje Izabela Więckowska, Brand Manager w firmie Mobile IT Group Poland Sp. z o. o.

Do niedawna informacje na temat samej spółki jak i świadczonych przez nią usług znajdowały się wyłącznie na serwisach internetowych marek, będących własnością firmy. Na chwilę obecną Mobile IT Group Poland jest właścicielem czterech marek, tj. Badzpierwszy.pl, SEO Marketing, AdBasic oraz Pay Per Click,  z których każda posiada własny serwis internetowy.  „Takie rozproszenie informacji o firmie skłoniło nas do stworzenia kolejnego serwisu internetowego będącego tym razem syntezą serwisów wszystkich naszych marek.” – informuje Wiktor W. Kammer, Prezes firmy Mobile IT Group Poland Sp. z o. o.

Na nowej witrynie internetowej spółki dostępnej pod adresem www.mobileit-europe.com znaleźć można  informacje o historii firmy, jej planach i aspiracjach a także zapoznać się z ofertą firmy z zakresu reklamy internetowej. Na stronie znajduje się także specjalna zakładka dla przedstawicieli mediów.

„Nowa strona WWW jest konsekwencją realizacji strategii Mobile IT Group Poland. Ma ona na celu wsparcie procesu identyfikacji poszczególnych marek firmy z jej nazwą, tj. Mobile IT Group Poland sp. z o. o. Dzięki witrynie www.mobileit-europe.com jesteśmy w stanie lepiej i bardziej kompleksowo zaprezentować klientom naszą ofertę.” – dodaje Wiktor W. Kammer, Prezes firmy Mobile IT Group Poland Sp. z o. o.

www.mobileit-europe.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top