Nowa witryna NextiraOne Polska

Opublikowano: 28 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Becomo S.A. zaprojektowała i wdrożyła nowy serwis internetowy dla NextiraOne Polska.

NextiraOne jest światowym dostawcą zintegrowanych rozwiązań i usług telekomunikacyjnych oraz integratorem rozwiązań telekomunikacyjnych w Europie. Na rynku polskim NextiraOne jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu budowy zintegrowanych sieci transmisji głosu i danych, rozwiązań opartych na technologii IP, systemów Contact Center oraz CRM.

'Serwis internetowy to medium, którego wartość trudno przecenić we współczesnym świecie. NextiraOne, firma o bardzo silnej pozycji na rynku integratorów w Polsce, dysponuje teraz dobrą internetową platformą informacji dla swoich potencjalnych i aktualnych klientów.' – powiedział Michał Szustak, dyrektor marketingu NextiraOne. 'Stała współpraca pomiędzy NextiraOne a Becomo trwa od 3 lat. Jest to drugi serwis, wykonany przez Becomo dla naszego Klienta' – dodała Agnieszka Pietryja, Kierownik Projektu Becomo.

http://www.nextiraone.pl

http://www.becomo.com

Sylwester KozakNowa witryna NextiraOne Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.