Nowa witryna TopSecret

Marka odzieżowa Top Secret zmieniła jesienno-zimową szatę w Internecie. Kreację i wykonanie serwisu powierzono agencji interaktywnej energe21, która dla Top Secret zrealizowała już w tym roku dwa kreatywne konkursy internetowe.

W założeniu twórców serwis ten ma być serwisem aktywnym, w którym ciągle na Internautów będą czekały nowe wyzwania – mini konkursy, promocje, akcje rabatowe. Wszystkie atrakcje ukrywane są pod interaktywnymi kwadratami na stronie głównej, natomiast o tych najciekawszych dodatkowo informuje nas popup.

Oryginalny serwis promujący aktualną kolekcję jesienno-zimową Top Secret zbudowany został w oparciu o postacie z katalogu oraz skrót TS przekształcony w interaktywne kwadraty.

Interakcja serwisu rozgrywa się w płaszczyźnie strony głównej i ona także pozostaje tłem do pozostałych stron.

Urozmaicenie przejrzystego wizerunku serwisu stanowią animowane plastycznie postacie, których wybór decyduje o kolorze oglądanego serwisu. Ruchome kwadraty zachęcają do kliknięcia i przenoszą na podstrony serwisu.

Oprócz pełnej kolekcji odzieży czekają na Internautów: katalog mody Top Secret, dział promocji i konkursów, oraz dział rozrywki.

Wyniki konkursów internetowych przeprowadzonych dla Top Secret przez energe21 udowodniły duże zainteresowanie w Internecie marką i promocjami Top Secret. Serwis wzbogacono więc o moduł newslettera, dzięki czemu zapisane i zainteresowane osoby będą informowane drogą elektroniczną o wszystkich akcjach promocyjnych.

http://www.topsecret.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top