Nowa witryna TopSecret

Opublikowano: 22 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Marka odzieżowa Top Secret zmieniła jesienno-zimową szatę w Internecie. Kreację i wykonanie serwisu powierzono agencji interaktywnej energe21, która dla Top Secret zrealizowała już w tym roku dwa kreatywne konkursy internetowe.

W założeniu twórców serwis ten ma być serwisem aktywnym, w którym ciągle na Internautów będą czekały nowe wyzwania – mini konkursy, promocje, akcje rabatowe. Wszystkie atrakcje ukrywane są pod interaktywnymi kwadratami na stronie głównej, natomiast o tych najciekawszych dodatkowo informuje nas popup.

Oryginalny serwis promujący aktualną kolekcję jesienno-zimową Top Secret zbudowany został w oparciu o postacie z katalogu oraz skrót TS przekształcony w interaktywne kwadraty.

Interakcja serwisu rozgrywa się w płaszczyźnie strony głównej i ona także pozostaje tłem do pozostałych stron.

Urozmaicenie przejrzystego wizerunku serwisu stanowią animowane plastycznie postacie, których wybór decyduje o kolorze oglądanego serwisu. Ruchome kwadraty zachęcają do kliknięcia i przenoszą na podstrony serwisu.

Oprócz pełnej kolekcji odzieży czekają na Internautów: katalog mody Top Secret, dział promocji i konkursów, oraz dział rozrywki.

Wyniki konkursów internetowych przeprowadzonych dla Top Secret przez energe21 udowodniły duże zainteresowanie w Internecie marką i promocjami Top Secret. Serwis wzbogacono więc o moduł newslettera, dzięki czemu zapisane i zainteresowane osoby będą informowane drogą elektroniczną o wszystkich akcjach promocyjnych.

http://www.topsecret.pl

Sylwester KozakNowa witryna TopSecret

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.