Nowe ceny i usługi w UPC

UPC Polska wprowadza zmiany w portfolio usług telekomunikacyjnych. Od 2 kwietnia br. prędkość Internetu Turbo wzrasta ponad dwukrotnie z dotychczasowych 4 Mb/s do 10 Mb/s, zaś cena za Internet Ultra, o prędkości 20 Mb/s, zostaje obniżona z 249 zł do 149 zł. Obecnie UPC Polska ma ponad 300 000 abonentów internetowych i jest największym po TP S.A. dostawcą szerokopasmowego internetu w Polsce dla klientów indywidualnych.
Od 2 kwietnia br. UPC ponad dwukrotnie zwiększa prędkość pobierania danych dla usługi Internet Turbo z dotychczasowych 4 Mb/s do 10 Mb/s oraz prędkość wysyłania danych z 512 Kb/s do 1 Mb/2 w ramach dotychczasowej ceny. Tym samym Internet Turbo, oferujący średnią prędkość spośród oferowanych przez UPC trafia do segmentu najwyższych transferów oferowanych na polskim rynku Internetu dla klientów indywidualnych.

Co więcej, UPC obniża cenę Internetu Ultra o 100 zł – z dotychczasowych 249 zł do 149 zł., dzięki czemu najszybszy internet na rynku o prędkości do 20 Mb/s staje się atrakcyjniejszy i bardziej dostępny dla klientów.

„Dynamika rozwoju internetu jest bardzo duża – w sieci pojawiają się coraz to bogatsze treści multimedialne, rosną więc wymagania internautów. Zwiększając prędkości Internetu Turbo oraz obniżając cenę za Internet Ultra chcemy dać szerokiej grupie użytkowników możliwość nieograniczonego korzystania z  wszelkich zasobów internetu” – powiedział Simon Boyd, prezes zarządu UPC Polska.

Dzięki usługom UPC użytkownicy mogą korzystać z różnych, multimedialnych stron równocześnie, a także podłączyć do internetu kilka komputerów tak, aby każdy z domowników mógł wygodnie surfować po sieci w tym samym czasie. Klienci UPC będą mogli oglądać filmy w jakości HD i słuchać muzyki online, bez konieczności pobierania ich i zapisywania na dysku. Szybsze prędkości pozwolą na błyskawiczne pobieranie i wysyłanie danych, zdjęć, muzyki i filmów.

W ciągu minionego roku firma UPC dwukrotnie zwiększała prędkości przesyłu danych, zniosła limity pobierania danych oraz zmieniła portfolio usług internetowych, upraszczając i optymalizując ofertę. Po raz kolejny klienci UPC zyskują lepszą jakość w ramach tej samej ceny, ale także najszybszy internet w Polsce po obniżonej cenie. Dzięki konsekwentnie prowadzonej strategii, internet UPC zdobył sobie miano usługi oferującej najlepszy stosunek prędkości transferu danych do ceny.

Nowe ceny i usługi w UPC 1

Internet – usługi dodatkowe:
UPC SmartGuard – Pakiet Bezpieczeństwa, zapewniający kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z Internetu;
UPC WiFi – Domowa Sieć Bezprzewodowa, dzięki której można wydzierżawić router bezprzewodowy i za jego pośrednictwem połączyć komputery w domową sieć bez dodatkowego okablowania;
UPC Szybsze Wysyłanie, pozwalające w razie potrzeby dwukrotnie zwiększyć prędkość wysyłania danych.

Oprócz zmian w portfolio usług internetowych, UPC wprowadza jednocześnie zmiany w usłudze telefonicznej. Dotychczasowe nazwy taryf telefonicznych zostają zastąpione nowymi. Nowe nazewnictwo  ma lepiej opisywać parametry taryf i korzyści dla klienta. Dodatkowo, UPC obniża opłaty abonamentowe o 90 gr, zaokrąglając je do pełnych złotówek.

Nowe ceny i usługi w UPC 2

W połowie stycznia br. UPC wprowadziło usługi internetowe i telefoniczne dla biznesu. W skład pakietów wchodzą wysokiej jakości usługi internetowe o zróżnicowanych parametrach dostosowanych do potrzeb firm oraz dwie linie telefoniczne za stały miesięczny abonament.

www.upc.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top