Nowe działy w DACHY.org

Portal DACHY.org, obsługiwany przez wrocławską firmę Zi-co Sp z o.o., wprowadził dwa nowe działy. Pierwszy z nich – 'Przetargi i inwestycje’ zainteresuje na pewno firmy dekarskie. Drugi – 'Zapytaj eksperta’ jest przygotowany z myślą o osobach, które z problematyką dachów spotykają się po raz pierwszy.

Największym atutem pierwszego działu, jest darmowy dostęp do ofert przetargowch o tematyce dekarskiej. Codziennie publikowane są 3 pełne ogłoszenia. Dzięki temu odwiedzający mają szansę zdobyć nowe, atrakcyjne zlecenia. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu na dostęp do pełnej bazy przetargów ( zawierającej ponad 750 tys. ogłoszeń zarówno z Polski jak i Krajów Unii Europejskiej ). Dział ten wspłtworzony jest z grupą Biznes-Polska – potentatem w dziedzinie przetargów i laureatem nagrody 'Cent for Future’ w kategoriach 'Nadzieja Polskiego Rynku 2006′ oraz 'Produkt z Przyszłością 2006′. Cały system zoptymalizowany jest pod kątem wymagań branży budowlanej , a szczególnie dekarskiej.

Na forum serwisu dachy.org 'dyżuruje’ ekspert – specjalista z doświadczeniem z branży dekarskiej i planowania inwestycji, który odpowiada na wszelkie, dotyczące dachów, pytania internautów. Wystarczy zarejestrować się na forum. Raz w tygodniu publikowany jest nowy artykuł z cyklu 'Ekspert Radzi’ – w prostych słowach tłumaczący tajniki budowy dachów. Tematy artykułów mogą sugerować sami użytkownicy.

http://www.dachy.org

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top