Nowe działy w turystycznym portalu URLOP ONLINE

Opublikowano: 27 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Internetowy magazyn o podróżach dalekich i bliskich URLOP ONLINE wprowadza nowe działy wzbogacając w ten sposób swój zakres tematyczny. Jednym z nich jest dział poradnikowy poświęcony fotografii. W prostych artykułach przygotowanych przez doświadczonych fotografików – podróżników będzie można dowiedzieć się między innymi jaki aparat wybrać i co zrobić aby wakacyjne zdjęcia były udane.

URLOP ONLINE to jeden z najstarszych portali turystycznych w Polsce, jego początki sięgają 1997 roku. Przez te wszystkie lata z powodzeniem funkcjonował jako internetowy magazyn traktujący o podróżach i możliwościach zaplanowania długiego urlopu oraz odwiedzenia atrakcyjnych miejsc podczas krótkich weekendowych wypadów.

Przewodnią myślą całego przedsięwzięcia było skoncentrowanie się na walorach turystycznych Polski, przedstawienie różnorodnych możliwości wypoczynku i spędzenia wolnego czasu oraz zapoznanie Internautów z niepowtarzalnym pięknem i wyjątkowym klimatem własnego kraju.

http://www.urlop.com.pl

Sylwester KozakNowe działy w turystycznym portalu URLOP ONLINE

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.