Nowe działy w turystycznym portalu URLOP ONLINE

Internetowy magazyn o podróżach dalekich i bliskich URLOP ONLINE wprowadza nowe działy wzbogacając w ten sposób swój zakres tematyczny. Jednym z nich jest dział poradnikowy poświęcony fotografii. W prostych artykułach przygotowanych przez doświadczonych fotografików – podróżników będzie można dowiedzieć się między innymi jaki aparat wybrać i co zrobić aby wakacyjne zdjęcia były udane.

URLOP ONLINE to jeden z najstarszych portali turystycznych w Polsce, jego początki sięgają 1997 roku. Przez te wszystkie lata z powodzeniem funkcjonował jako internetowy magazyn traktujący o podróżach i możliwościach zaplanowania długiego urlopu oraz odwiedzenia atrakcyjnych miejsc podczas krótkich weekendowych wypadów.

Przewodnią myślą całego przedsięwzięcia było skoncentrowanie się na walorach turystycznych Polski, przedstawienie różnorodnych możliwości wypoczynku i spędzenia wolnego czasu oraz zapoznanie Internautów z niepowtarzalnym pięknem i wyjątkowym klimatem własnego kraju.

http://www.urlop.com.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry