Nowe funkcjonalności w Jobexpress.pl

Jobexpress.pl, portal pośrednictwa pracy, wprowadził do swojego interfejsu nowe narzędzia. Najważniejsza wprowadzona ostatnio funkcjonalność to możliwość wygenerowania CV kandydata w pliku PDF i używania go poza serwisem, tak jak tradycyjnego dokumentu CV.

Dodatkowo, jeśli kandydat za pośrednictwem serwisu aplikuje na konkretną ofertę, pracodawca automatycznie dostanie na swoją skrzynkę mailową plik z jego CV – zupełnie tak, jakby aplikant wysłał do niego indywidualnego e-maila. Kandydat jednak nie musi pisać kilkudziesięciu maili, bowiem aplikuje ze strony Jobexpress.pl w sposób automatyczny.

Kolejną nowością jest możliwość przechowywania w serwisie kilku różnych listów motywacyjnych. Osoba posiadająca konto w serwisie Jobexpress.pl będzie mogła sprofilować kilka wariantów swojej aplikacji, w zależności od pracodawcy do którego aplikuje oraz zarządzać nimi w swoim profilu. Pozwoli to na sprawne i szybkie aplikowanie w serwisie, bez konieczności  ciągłego „przerabiania” swojego listu motywacyjnego pod konkretnego pracodawcę.

„Funkcjonalność i użyteczność serwisu są dla nas kluczową kwestią, dlatego cały czas dbamy o jego stały rozwój. Będziemy regularnie wprowadzać nowości, tak by użytkownicy Jobexpress.pl łatwo, szybko i skutecznie mogli poszukiwać pracy. Aktualnie pracujemy nad kolejnym rozwiązaniem, którego nie ma żaden serwis pośrednictwa pracy – tę funkcjonalność chcemy zaproponować naszym użytkownikom jeszcze przed wakacjami.” – podsumowuje Agnieszka Wiącek, manager portalu Jobexpress.pl.

Jobexpress.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top