Nowe i bezpieczniejsze efly.pl

Popularny serwis z rezerwacjami biletów lotniczych online – efly.pl – ukazał się użytkownikom w nowej odsłonie graficznej i z jedną z największych na polskim rynku wyszukiwarek noclegów hotelowych.
Zmianie szaty graficznej, istniejącego od 2005 roku serwisu, towarzyszyła przebudowa elementów odpowiedzialnych za jego funkcjonalność. Dzięki temu aktywność użytkownika w serwisie stała się maksymalnie efektywna. Proces wyszukania połączenia, a następnie rezerwacji lotu i jego weryfikacji, może zamknąć się nawet w 1 minucie. Obecnie miesięczna liczba wyszukań lotów w efly.pl wynosi ok. 200.000. Serwis oferuje bilety wszystkich linii lotniczych zrzeszonych w IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych).

Hitem odnowionego efly.pl jest także wyszukiwarka noclegów w 60.000 hoteli w około 100 krajach świata. Jej cechą szczególną jest unikalna na rynku prostota i szybkość działania. Uzupełnieniem wyszukiwarki jest stała prezentacja kilkunastu najlepszych cenowo ofert noclegowych. – Udostępniliśmy narzędzie, które w istotny sposób ułatwia planowanie podróży. Tych biznesowych, jak i rodzinnych. Niemal równoczesna rezerwacja lotu i pokoju hotelowego, to wygoda trudna do przecenienia. – mówi Mariusz Wojciechowski, Prezes Zarządu Grupy eholiday.pl, do której należy serwis efly.pl.

System rezerwacji lotów i noclegów wzbogacony został także w mechanizmy chroniące transakcje online. Szyfrowanie połączeń technologią SSL ma zagwarantować użytkownikom efly.pl pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych operacji. – Bezpieczeństwo klientów jest jednym z naszym głównych celów, dlatego w trakcie prac nad zmianami położyliśmy na ten problem duży nacisk. W efekcie każda transakcja w serwisie jest maksymalnie zabezpieczona przed nielegalną ingerencją.  – tłumaczy Mariusz Wojciechowski.

Każdego roku na rezerwacje internetowe biletów lotniczych, kolejowych czy wycieczek Polacy wydają około 2 mld złotych. Według M. Wojciechowskiego globalny kryzys tylko nieznacznie może obniżyć tę kwotę. – Coraz większa dominacja Internetu,pozwalają naszej branży patrzeć optymistycznie w przyszłość. – uważa Wojciechowski.

Grupa eholiday.pl, do której należy serwis efly.pl, to pięć portali turystycznych (eholiday.pl, mapy.eholiday.pl, naweekend.pl, urlopy24.pl oraz efly.pl). Według listopadowego raportu Megapanel PBI/Gemius witryny grupy są na drugim miejscu wśród polskich serwisów turystycznych z 680 tys. unikalnych użytkowników i 6 mln odsłon miesięcznie.

www.efly.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry