Nowe kanały tematyczne Gadu Radio

Wielkie Hity Filmowe, Kraina Łagodności i Classic Disco to trzy nowe kanały radiowe, których od dzisiaj mogą słuchać internauci w Gadu Radio. Tym samym radio oferuje już 22 różnorodne kanały muzyczne, dla każdego i na każdą okazję.
Dzięki udostępnionym dzisiaj nowym kanałom, słuchacze mogą zapoznać się zarówno z klasyką muzyki filmowej, jak i piosenką artystyczną czy chociażby muzyką disco z lat 70-80-tych. Przeboje są grane przez całą dobę.

Nowe kanały w Gadu Radio:

Kraina Łagodności (nr GG:429) – tak popularnie nazywa się polskie piosenki artystów, którzy oddali się nurtowi niekomercyjnemu, bardziej dopracowanym, literackim tekstom.
Classic Disco (nr GG:426) – piosenki tzw. klasycznego nurtu disco nawiązujące do przełomu lat 70. i 80-tych. Na kanale usłyszymy m.in. Donnę Summer, Glorię Gaynor, czy Bee Gees…
Wielkie Hity Filmowe (nr GG:430) – znakomitym filmom towarzyszyły wielkie przeboje. Takich też można posłuchać w nowym kanale filmowym.

Obecnie Gadu Radio oferuje już 22 różnorodne kanały muzyczne.

Radio internetowe, w odróżnieniu od tradycyjnego radia FM, pozwala słuchaczom na dużą interaktywność: każdy kanał posiada bowiem własny, unikatowy nr GG oraz prowadzi bloga w serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl Słuchacze mogą komentować utwory, dyskutować z moderatorami kanałów.

Dużą i unikatową na rynku zaletą pozostaje możliwość słuchania radia z poziomu komunikatora Gadu-Gadu, który jest w pełni zintegrowany ze stacją radiową. Użytkownicy Internetu mając zainstalowany komunikator Gadu-Gadu, jednym przyciskiem w komunikatorze mogą uruchomić wybrany kanał muzyczny w zależności od aktualnego nastroju, a dodając numery GG poszczególnych programów do swojej listy kontaktów, otrzymywać na bieżąco tytuły granych utworów. Gadu Radio dostępne prosto z komunikatora doskonale towarzyszy prowadzonym rozmowom na GG, przeglądaniu stron czy choćby podczas pracy.
Radia spod znaku żółtego słoneczka słucha już 250 tysięcy osób dziennie i ponad 1,2 mln miesięcznie.

www.gaduradio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top