Nowe narzędzia w premium.pl

Giełda domen internetowych premium.pl wprowadza nowe narzędzia czyniące platformę bardziej przyjazną dla inwestorów.

Wdrożenie nowych narzędzi obejmuje funkcje przydatne przy rejestracji domen internetowych, jak możliwość sprawdzenia domen podobnych, wolnych i usuniętych. Pojawiły się również nowe możliwości pozwalające użytkownikom łatwiej zarządzać kontem. Najważniejszą z nich jest możliwość wykonywania poleceń, takich jak sprawdzanie WHOIS czy rezerwowanie domeny za pomocą komunikatora Gadu-Gadu. Niemniej jednak najciekawszą opcją jest wprowadzenie możliwości zgłaszania sugestii w formie formularza kontaktowego. Dzięki temu narzędziu użytkownicy będą mogli na bieżąco zgłaszać pomysły na dalszy rozwój serwisu.

Nowe narzędzia w premium.pl 1– „Naszym celem jest oferowanie zarówno inwestorom, jak i użytkownikom wykonującym jedynie pojedyncze transakcje, najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych narzędzi. Dążymy do tego, aby oferta premium.pl była tak kompleksowa, by użytkownicy nie musieli sięgać do innych platform. Bardzo pomocne w realizacji tego założenia będą wszystkie uwagi jakie można zgłosić poprzez nowy formularz sugestii” – mówi Przemysław Bojczuk, właściciel premium.pl.

Nowe funkcje są już dostępne dla użytkowników, aby z nich skorzystać należy zalogować się do konta w serwisie i wejść do zakładki „Narzędzia“.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top