Nowe narzędzie dla wydawców sieci Novem

Sieć afiliacyjna Novem udostępniła swoim wydawcom narzędzie do monitorowania poprawności działania serwerów oraz stron internetowych.

Usługa, ułatwiająca właścicielom stron internetowych kontrolę nad codzienną pracą witryn, realizowana jest przez Novem we współpracy z serwisem Monity.pl. Wszyscy wydawcy otrzymają 30 proc. zniżki, a najaktywniejsi, czyli tacy, którzy w ciągu danego miesiąca zarobią na programach afiliacyjnych Novem ponad 200 zł, przez kolejny miesiąc będą mogli całkowicie bezpłatnie korzystać z usługi monitorowania poprawności działania swojej strony.

Monity.pl przez 24h na dobę kontrolują dostępność stron internetowych i poprawność ich ładowania. Wszelkie usterki zgłaszane są właścicielom stron w postaci raportów SMS lub mailowych. Dzięki temu wydawca może natychmiast zareagować na usterkę samodzielnie lub zlecić naprawę serwisowi.

Wydawcy Novem tworzą sieć ok. 150 tys. serwisów internetowych i mogą brać udział w ponad 100 jednocześnie uruchomionych programach partnerskich. Udostępniając narzędzia usprawniające codzienną pracę całej sieci, przyczyniamy się do zwiększenia efektywności prowadzonych przez nas działań, co ma kluczowe znaczenie dla naszych reklamodawców. Zależy nam także na tym, żeby nasi wydawcy mieli poczucie, że z przynależnością do naszej sieci i aktywnym uczestnictwem w prowadzonych przez nas programach partnerskich jest związana wartość dodana. Dlatego też już niebawem zaproponujemy im kolejne użyteczne rozwiązanie. – deklaruje Tomasz Samul, Członek Zarządu sieci afiliacyjnej Novem, odpowiedzialny za kontakty z wydawcami.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry