Nowe oblicze emarket.pl

Internetowy sklep emarket.pl od grudnia proponuje nową formułę. Zmianie uległ nie tylko oferowany asortyment, ale również warunki realizacji transakcji. Szefowie firmy chcą bowiem przekonać polskich nabywców, że najlepszym miejscem na bezpieczne i tanie zakupy sprzętu komputerowego jest Internet.

Emarket.pl w nowej postaci to specjalistyczny salon komputerowy. Internauci mogą w nim nabyć m.in. aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, notebooki, komputery PC oraz akcesoria pozwalające wykorzystać możliwości, jakie daje świat technologii cyfrowych. Serwis stosuje politykę niskich cen – jego twórcy dążą do tego, aby znajdujące się w ofercie produkty były zawsze tańsze od tych, które można kupić w sklepach tradycyjnych. Nowy emarket.pl to, oprócz konkurencyjnych cen, atrakcyjne warunki zakupów, m.in.: bezpłatna dostawa kurierska, gwarancja ekspresowego dostarczenia czy 14-dniowa możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyn. Korzyści, jakich może i powinien spodziewać się każdy klient dokonujący zakupów w Internecie są wyznacznikami ‘filozofii emarket.pl’.

Adam Grzankowski, prezes zarządu: ‘Internet staje się w Polsce powszechny. Coraz więcej osób przekonuje się do zakupów w Sieci, chociaż nadal największą bolączką jest brak zaufania do sklepów online. Chcemy udowodnić, że tak być nie musi. Dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz wygodę transakcji. Klient musi mieć zawsze pewność, że zyska, wybierając Internet zamiast tradycyjnej formy handlu.’

http://www.emarket.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry