Nowe oblicze sklepu internetowego FONE

Nowy wygląd oraz funkcjonalności uzyskał sklep internetowy operatora telekomunikacyjnego FONE. Jednocześnie została poszerzona gama oferowanych w nim produktów. Nie tylko można w nim nabyć różnego rodzaju akcesoria i sprzęt telekomunikacyjny, ale także doładować konto swojego telefonu komórkowego czy zakupić PIN do wirtualnej karty telefonicznej.

Od ponad miesiąca klienci FONE mogą robić zakupy w odmienionym sklepie internetowym. Sklep ten został zmodyfikowany na potrzeby klientów tak, aby zaspokoić ich rosnące wymagania. Została zmieniona nie tylko szata graficzna, która jest wizualnie przejrzysta i zachęca do nabycia produktów, ale przede wszystkim zostały dodane funkcjonalności niosące realne korzyści klientom. Na uwagę zasługuje przede wszystkim mechanizm specjalnego kodu promocyjnego, który umożliwia automatyczne udzielanie rabatów tym klientom, którzy zdecydują się na ponowne zakupy w sklepie FONE.

'W ostatnich tygodniach funkcjonowania naszego sklepu internetowego zauważyliśmy gwałtowny wzrost zainteresowania zakupami – mówi Krzysztof Surgut, Wiceprezes FONE, odpowiedzialny za rozwój nowych technologii w FONE – Spowodowane jest to zarówno wzbogaceniem oferty sklepu, m.in. o doładowania on-line telefonów komórkowych, PIN-ów do wirtualnych kart telefonicznych czy sprzętu dedykowanego telefonii internetowej, ale również wprowadzeniem innowacyjnego mechanizmu kodu promocyjnego. Dzięki niemu każdemu produktowi z naszego sklepu internetowego przypisany jest 5% rabat uwzględniany przy dokonywaniu kolejnych zakupów’ – uzupełnia Krzysztof Surgut.

Sposób działania kodu promocyjnego jest bardzo prosty. Wystarczy kupić dowolny produkt na stronie www.sklep.fone.pl, po czym na podany przez klienta adres e-mail przesyłany jest unikalny ciąg znaków wraz z krótkim opisem. Kod ten należy wprowadzić przed finalizacją kolejnych zakupów, a wtedy automatycznie zostanie udzielony rabat do danego koszyka zakupów. Warunkiem jest podanie poprawnego adresu e-mail.

Płatności za zakupione towary w sklepie internetowym FONE można dokonać on-line poprzez serwis Przelewy24.pl, a wkrótce również poprzez Platnosci.pl.

http://www.fone.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top