Nowe oprogramowanie serwerów Active w nazwa.pl

Serwis nazwa.pl dodaje do serwerów Active dwie nowe, darmowe aplikacje – Active.invoice oraz Active.photo.

Program Active.invoice to bezpłatna aplikacja wspomagająca fakturowanie w firmie. Nie wymaga instalacji, gdyż dostęp do niej możliwy jest z poziomu przeglądarki internetowej. Do najważniejszych funkcji Active.invoice można zaliczyć: wystawianie faktur VAT, faktur proforma oraz faktur korygujących. Funkcje programu obejmują również tworzenie listy produktów, zarządzanie kontrahentami oraz generowanie miesięcznych raportów, zawierających najważniejsze informacje, z poszczególnych faktur wystawionych w danym okresie, m.in.  podsumowanie zbiorcze z sumą wygenerowanych przepływów pieniężnych oraz orientacyjnym podatkiem dochodowym. Aplikacja pozwala także na szczegółową analizę prowadzonej działalności za pomocą rozbudowanych statystyk, zestawień i wykresów.

Druga z aplikacji – Active.photo to wirtualna galeria służąca do przechowywania i udostępniania zdjęć. Program ten jest idealnym rozwiązaniem dla firm, których ważnym elementem działalności w Internecie jest ekspozycja wykonanych projektów czy zdjęć.  Pozwala on na stworzenie galerii z możliwością odtwarzania pokazu slajdów, podziału zdjęć na kategorie tematyczne oraz dodawanie komentarzy. Obsługiwane przez aplikację formaty plików to: BMP, GIF, JPEG, JPG i PNG.

„Należy pamiętać, iż nadmierne obciążenie firmowej strony WWW plikami graficznymi może skutkować długim ładowaniem się jej. W niektórych przypadkach może być to przeszkoda dla osób dysponujących słabym łączem, przez co potencjalny klient zrezygnuje z przeglądania witryny i przejdzie na stronę konkurencji. Dlatego w takich przypadkach, umieszczenie plików graficznych w galerii Active.photo i udostępnienie linka do niej na firmowej stronie WWW może okazać się najlepszym rozwiązaniem” – zaznacza Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w nazwa.pl.

Active.invoice i Active.photo to, kolejne w tym roku, darmowe programy oddane do użytku wszystkim Klientom serwisu nazwa.pl, korzystającym z hostingu Active.

Warto przypomnieć, że w ramach promocji serwisu nazwa.pl „Serwer za darmo + Kaspersky gratis!”, hosting z serii Active o powierzchni dyskowej 25GB i transferze równym 5000GB, można testować przez 6 miesięcy za darmo. Regularna cena serwera to 300 zł netto za rok. Ponadto do każdego serwera dołączany jest pakiet darmowych aplikacji – Active.office, Active.FTP i Active.admin, a od teraz także Active.invoice oraz Active.photo.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top