Nowe osoby w Avocado Design

Zespół poznańskiej agencji Avocado Design w ostatnim czasie zasiliły kolejne osoby, co ma związek z rozwojem agencji oraz poszerzaniem portfolio o nowych klientów. Do zespołu dołączyła Agnieszka Wójcik, która objęła stanowisko Account Managera i Malina Barwik jako Project Manager.
Agnieszka Wójcik odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, uczestniczenie w przetargach, konkursach ofert i prezentacjach oraz realizację planów sprzedażowych agencji. Do Avocado Design przeszła z Albedo Marketing gdzie pracowała dla takich marek jak Indesit,  Hotpoint-Ariston i Philips.

Malina Barwik odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój BlackBerry – działu odpowiedzialnego za produkcję sesji zdjęciowych. Do Avocado Design przeszła z Komputronik S.A. gdzie pracowała jako grafik kreatywny i odpowiadała za tworzenie wizerunku.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry