Nowe osoby w domeny.pl

Opublikowano: 10 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W krakowska firma hostingowa Domeny.pl wzmocniony został skład personalny zespołu. W firmie pojawiło się siedem nowych osób odpowiedzialnych za kontakt z klientami, Marketing i PR, a także rozwój produktu.

– Rozpoczęliśmy nowy rozdział w ośmioletniej historii firmy. Postaramy się położyć większy nacisk na badania konsumenckie, kreowanie wizerunku, a także rozwój produktu – mówi Arkadiusz Szczurowski prezes Domeny.pl. Już wkrótce pojawi się zupełnie nowa strona www firmy.

– Nasi obecni klienci mogą powiększyć swoje stare pakiety za darmo. Dla nowych odbiorców będzie to z pewnością jedna z ciekawszych ofert na rynku. Dajemy więcej miejsca na serwerze, więcej obsługiwanych domen i kont e-mail, a także większy transfer danych – zapewnia Wojciech Dyląg, z działu sprzedaży Domeny.pl.

– Za kilka złotych miesięcznie oferujemy pakiet, który spełni oczekiwania osób pragnących otworzyć hobbystyczny serwis internetowy – mówi Marcin Majerek, szef działu marketingu – Nowa oferta jest efektem wnikliwej analizy rynku, a także uwag zgłaszanych przez klientów przez ostatnie miesiące – dodaje.

http://www.domeny.pl

Sylwester KozakNowe osoby w domeny.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.