Nowe osoby w dziale sprzedaży Parenting.pl

Opublikowano: 17 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Do zespołu Parenting.pl dołączyły z początkiem nowego roku Beata Szczepańska oraz Agata Żychlińska.

parentingBeata Szczepańska objęła stanowisko Head of Parenting. Jest odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu sprzedaży segmentu parenting oraz realizację założonych celów budżetowych. Z branżą reklamową związana jest od 5 lat, poprzednio pracowała między innymi w Edipresse Polska jako Koordynator zespołu biura reklamy Parentingu oraz CRM Media Consutling jako Media Planner & Buyer.

Agata Żychlińska objęła stanowisko Account Managera. W Parenting.pl zajmie się relacjami z klientami bezpośrednimi i agencyjnymi oraz aktywną sprzedażą produktów i usług z portfolio serwisu. Posiada 5-letnie doświadczenie w branży reklamowej, pracowała wcześniej jako Specjalista ds. reklamy w Edipresse Polska oraz Project Manager w Netmedia.

Redaktorem naczelnym serwisu jest Dorota Zawadzka.

Jak wynika ze statystyk Google Analytics za grudzień 2012, serwis Parenitng.pl odwiedziło 679 000 unikalnych użytkowników (UU), dokonując ponad 2 075 000 odsłon (PV).

Sylwester KozakNowe osoby w dziale sprzedaży Parenting.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.