Nowe porównywarki finansowe na Bankier.pl

Bankier.pl wprowadził nowe narzędzia umożliwiające porównanie produktów finansowych – porównywarkę kont osobistych, porównywarkę kont oszczędnościowych oraz porównywarkę kredytów konsolidacyjnych.

Porównywarka kont osobistych umożliwia kompleksowe porównanie i przeanalizowanie dostępnych ofert ROR-ów. Do porównywarki dodano też niezbędnik, w którym analitycy Bankier.pl  – Krok po kroku – podpowiadają, jak założyć konto, i udzielają porad związanych z kontami osobistymi.
Nowe porównywarki finansowe na Bankier.pl 1

Nowością w serwisie jest też porównywarka kredytów konsolidacyjnych, ułatwiająca połączenie kilku kredytów w jeden i zaoszczędzenie na spłacanych ratach. Wystarczy, że użytkownik poda jakie zobowiązania spłaca obecnie, a porównywarka generuje ranking najlepszych ofert konsolidacji zadłużenia.

Z kolei dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, które konto oszczędnościowe jest najbardziej zyskowne, Bankier.pl przygotował nową wersję porównywarki kont oszczędnościowych.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry