Nowe produkty TRENDnet na targach CES

Amerykański producent TRENDnet, dnia 8 stycznia br. na targach CES w Las Vegas przedstawił kilka nowych rozwiązań, które w najbliższym czasie zostaną wypuszczone na rynek.

Jednym z produktów był zestaw: 7-calowy monitor foto + bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym, model TV-M7110WK. Komplet startowy do nadzoru składa się z 7-calowej bezprzewodowej ramki cyfrowej, model TV-M7, która wyświetla obraz w czasie rzeczywistym z bezprzewodowej kamery IP, model TV-IP110W.

Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym, model TV-IP110W, zapewnia wysokiej jakości obraz wideo w czasie rzeczywistym. Stylowa i kompaktowa kamera odtwarza krystalicznie czysty obraz w formacie MJPEG. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia nagrywanie obrazu w detekcją ruchu, wysyłanie na email zgłoszeń o zdarzeniu oraz zaplanować proces narywania. Kamerę można zamontować na każdej powierzchni, dzięki dołączonemu zestawowi do montażu. Idealnie nadaje się do użytku w domu lub biurze.

Bezprzewodowy, 7-calowy monitor foto łączy się z twoją siecią bezprzewodową, wykrywa dołączoną, bezprzewodową kamerę IP i strumieniowo przetwarza obraz z kamery. Również może pracować jako ramka cyfrowa, wyświetlając zdjęcia w formie slajdów, odtwarzać osobiste wideo i muzykę.

tv-m7110wk

Wcześniej użytkownicy potrzebowali komputera, żeby zobaczyć obraz z kamer IP. Teraz na monitorze foto (TV-M7) można niezależnie od komputera podglądać obraz z bezprzewodowych kamer z serwerem internetowym (np. TV-IP110W). Monitor potrafi wyświetlić na ekranie obraz z 4 kamer IP marki TRENDnet w celu monitoringu ważnych punktów, posiadłości, publicznych miejsc, pokoju dziecka, biura czy innych obszarów.

Zestaw TV-M7110WK, posiada 2-letnią gwarancję, natomiast sugerowana cena detaliczna w Stanach Zjednoczonych to $450.00.

Kolejną nowością był bezprzewodowy adapter N do gier, model TEW-647GA, który oferuje wydajność bezprzewodową standardu N (draft) oraz brak opóźnień w trakcie grania w gry.

Stylowy, kompaktowy i bezprzewodowy adapter standardu N 300Mb/s do gier podłącza konsolę do gier do bezprzewodowej sieci standardu N (draft) wolną od opóźnień. Urządzenie również jest kompatybilne wstecz z routerami standardu b i g.

Ustawienia są proste i szybkie, nie potrzebują instalacji sterowników. Konfiguracja ustawień sieciowych obywa się przez przeglądarkę internetową na komputerze, a nastepnie wpinając adapter do konsoli można zacznąć grać na swoim Xbox 360™, PlayStation 3™ lub GameCube™. Do konsoli takich jak Nintendo Wii™, które nie posiadają portów Ethernet, należy użyć Adaptera Wii ready USB na 10/100Mb/s marki TRENDnet (model TU2-ET100) do portu USB, a następnie podłączyć TEW-647GA do portu Ethernet TU2-ET100.

Można podłączyć wiele konsol do gier bezprzewodowo i grać “łeb w łeb” lub wyzywać innych na pojedynek przez Internet w trybie multiplayer. Obsługuje najnowsze szyfrowanie, zwiększając bezpieczeństwo sieci. Technologia zaawansowanych anten Multiple Input Multiple Output (MIMO) eliminuje martwe punkty w sieci Wi-Fi. Wireless Protected Setup (WPS) pozwala szybko skonfigurować zabezpieczenia sieci użytkownika, jeżeli router obsługuje WPS.

Ostatnim rozwiązaniem była premiera najmniejszego na świecie Bezprzewodowego routera podróżnego standardu N 300Mb/s, model TEW-654TR. Ten wydajny router standardu n jest tak mały, że można go schować w kieszeni.

Bezprzewodowy router podróżny standardu N 300Mb/s będzie sprzedawany w zestawie z wygodnym futerałem podróżnym, cienkim kablem Ethernet, zasilaczem oraz podręcznym kablem USB, który będzie alternatywnie dostarczał zasilanie przez interfejs USB z komputera.

Bezprzewodowy router podróżny standardu n 300Mb/s jest niewielkich rozmiarów: 6,4cm szerokości, 8,2cm długości oraz 1,9cm wysokości. Posiada kontrolki LED, które wskazują zasilanie oraz status link, przycisk reset, port power i port 10/100Mb/s Wide Area Network. Najnowsze szyfrowanie Wi-Fi chroni twoje wartościowe dane, natomiast technologia zaawansowanych anten Multiple Input Multiple Output (MIMO) dostarcza wysoką prędkość sieci bezprzewodowej i szerokie pokrycie, minimalizując martwe punkty.

“Bezprzewodowy router podróżny standardu n jest świetny dla ludzi, którzy ciągle są w trasie. Lekki i ultra-kompaktowy produkt można zapakować nawet do upchanego bagażu,” powiedział Brian Chu, IT Director for TRENDnet. “Router również zapewnia wielu użytkownikom szybki dostęp do Internetu.”

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry