Nowe rozwiązania w serwisie ogłoszeniowym Reporter.pl

Reporter.pl rozbudował dział „Ogłoszenia Drobne”, który jest jednym z największych polskich serwisów, gdzie można bezpłatnie i wygodnie umieścić dowolną ilość ogłoszeń lub ofert.

Nowością w serwisie Ogloszenia.Reporter.pl jest całkowicie zmieniony wygląd stron oraz możliwość umieszczania ogłoszeń wyróżnionych. Nowy rodzaj ogłoszeń pozwala na 24-godzinną emisję anonsu na głównej stronie serwisu, a także umieszczenie dodatkowego zdjęcia i atrakcyjne wyróżnienie ogłoszenia kolorem i przez pogrubienie.

– Nowy rodzaj ogłoszeń skierowany jest głównie do firm, a także do agencji pośredniczących w obrocie nieruchomościami czy ofertami pracy. Dzięki temu mogą one w atrakcyjny sposób wyróżnić i znacznie podnieść skuteczność swojego anonsu. Firmy już zaczynają korzystać z tej formy reklamy ponieważ mogą w ten sposób szybko wypromować usługę lub stronę WWW. – mówi Dariusz Majgier, autor serwisu.

Korzystanie z serwisu jest proste i nie wymaga logowania ani wypełniania skomplikowanych formularzy. Ogłoszenia mogą mieć długość do 500 znaków i można je nadawać w 18 różnych kategoriach tematycznych, m.in.: szukam pracy, dam pracę, nieruchomości, turystyka, biznes, auto-moto, zdrowie, Internet, komputery, telefonia, nauka, hobby, sport, towarzyskie.

Ogłoszenia w serwisie Reporter.pl można również łatwo przeszukiwać. Na każdej stronie znajduje się wyszukiwarka ogłoszeń. Główna strona zawiera 15 ostatnio dodanych anonsów, a poszczególne poddziały po 15 ostatnio dodanych ogłoszeń z wybranej kategorii.

Miesięcznie serwis notuje ponad 150 tys. odsłon i pojawia się w nim kilka tysięcy ogłoszeń drobnych.

http://ogloszenia.reporter.pl/

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry