Nowe serwisy Murator Expo

Super Media Interactive zakończyła realizację projektu – wortal nieruchomości – dla Murator Expo. Projekt ma charakter informacyjno-transakcyjny i jest skierowany do potencjalnych nabywców nieruchomości.

Wortal prezentuje za pośrednictwem stron internetowych szereg ofert wraz z wyczerpującym ich opisem w postaci galerii zdjęć i planów, mapy lokalizacji oraz dokumentacji, kierowanych do:
osób indywidualnych – oferta mieszkań, domów, apratamentów oraz działek budowlanych, inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości, w tym magazynów i hal produkcyjnych, biur oraz powierzchni handlowych.

Uzupełnieniem kompleksowej informacji o prezentowanych nieruchomościach jest oferta kredytowa stanowiąca wsparcie dla osób fizycznych i prawnych posiłkujących się kredytem przy finansowaniu inwestycji. Wortal nawiązał już współpracę z 8 największymi bankami, a w planach jest kooperacja z branżą ubezpieczeniową.

Istotnym elementem wspomagającym potencjalnych nabywców jest rozbudowana sekcja związana z obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz szereg porad i analiz ekspertów z branży nieruchomości oraz finansów.

Zastosowanie szeregu mechanizmów w wortalu ułatwia nie tylko przeglądanie ofert, ale także obsługę i nawigację całego wortalu.
Zdaniem Agnieszki Ryng, Dyrektora Super Media Interactive: „na uwagę zasługują przede wszystkim zaawansowane mechanizmy wyszukiwawcze pozwalające na szczegółowe definiowanie poszukiwanych treści i ofert. Ciekawym rozwiązaniem jest także , który dzięki zastosowanej personalizacji i profilowaniu użytkowników, umożliwia kolekcjonowanie i porównywanie szczególnie atrakcyjnych, z punktu widzenia nabywcy, ofert.”

Inne mechanizmy to rozbudowany kalkulator kredytowy umożliwiający dokonanie symulacji finansowania nieruchomości oraz moduł porównywania wybranych ofert nieruchomości.

Pracownicy wortalu redagują także cykliczny newsletter oraz obsługują zapytania przesyłane za pośrednictwem formularza interaktywnego.

Projekt powstał w oparciu o nową platformę zarządzania treścią Super Media Interactive – Content Manager 2.0.

http://www.me-nieruchomosci.pl
http://www.me-mieszkania.pl
http://www.me-kredyty.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top