Nowe serwisy Nestlé Nutrition od Netizens

Agencja Netizens opublikowała portal parentingowy www.zdrowystartwprzyszlosc.pl, serwis ciążowy www.jesteswciazy.pl oraz strony produktowe marek Gerber i NAN, www.gerber.pl, www.mleko-nan.pl.

Portal www.zdrowystartwprzyszlosc.pl powstał głównie z myślą o rodzicach posiadających dzieci w wieku od 0 do 3 lat oraz rodziców spodziewających się dziecka. Głównym założeniem serwisu było stworzenie kompendium wiedzy na temat pielęgnacji, zdrowia  i rozwoju dzieci wraz z przydatnymi narzędziami pozwalającymi na dostosowanie informacji w zależności od wieku malucha.

„Zależało nam aby stworzyć portal, który w kompleksowy i rzetelny sposób spełnia jednocześnie rolę edukacyjną i społecznościową wspierając rodziców najmłodszych dzieci. Parasolem merytorycznym serwisu jest program Zdrowy Start w Przyszłość” – powiedziała Agnieszka Karolak z Nestlé Nutrition. „Program powstał by pomóc rodzicom we właściwym karmieniu dzieci i kształtowaniu u nich prawidłowych nawyków żywieniowych” – dodała.

Serwis www.zdrowystartwprzyszlosc.pl zawiera artykuły, porady ekspertów, przepisy kulinarne oraz produkty z przeznaczeniem dla określonych przedziałów wiekowych dzieci oraz forum. Dla zarejestrowanych użytkowników portal oferuje także galerie zdjęć, e-pamiętnik z życia malucha i rodziny, edytowalny kalendarz z zaznaczonymi najważniejszymi momentami w rozwoju dzieci oraz bibliotekę ciekawych artykułów.

„Rejestrując się rodzice podają imię i datę urodzenia swojego dziecka, dzięki czemu nie tylko personalizują profil ale także pozwalają na selekcję treści ze względu na potencjalnie najbardziej interesujące ich artykuły i porady pod względem wieku swoich pociech” – mówi Sebastian Nejfeld, Strategy & Developement Director Netizens. „Przygotowując serwis przeprowadziliśmy badanie jakościowe, które wyraźnie pokazało nam jak bardzo istotne dla młodych rodziców jest odpowiednie dostosowanie treści, choćby ze względu na oszczędność czasu i różnorodność wątków związanych z wychowaniem i rozwojem dziecka” – dodaje.

www.jesteswciazy.pl jest stroną uzupełniającą zawartość portalu www.zdrowystartwprzyszlosc.pl o treści i porady dla rodziców oczekujących dziecka. Serwisy www.gerber.pl oraz www.mleko-nan.pl to strony produktowe, rozszerzone o wiadomości na temat historii marek oraz porady związane z odpowiednim żywieniem dzieci.

Portal www.zdrowystartwprzyszlosc.pl jest w wersji BETA i będzie rozwijany o kolejne funkcjonalności i treści. Nestlé Nutrition planuje wsparcie reklamowe wszystkich serwisów w prasie, radiu oraz internecie.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry