Nowe serwisy tworzone przez K2

W ramach obsługi interaktywnej marek Fujifilm i Lech Premium, agencja K2 Internet S.A. uruchomiła serwisy internetowe FujiFilm.pl oraz ME2004.pl.

Od połowy maja dostępny jest serwis firmy Fujifilm Polska Distribution. Został on przygotowany przez K2, która wygrała rozstrzygnięty w lutym b.r. przetarg. Jest to jeden z pierwszych projektów marketingowych realizowanych przez polskie przedstawicielstwo koncernu Fuji Photo Film Co. Ltd.

Serwis koncentruje się na prezentacji całego asortymentu cyfrowych i tradycyjnych produktów fotograficznych Fujifilm. Specjalne działy poświęcone też zostały ofercie specjalistycznej, związanej z obsługą laboratoriów fotograficznych, kinematografii i medycyny. Serwis jest jednak przede wszystkim bazą do rozwoju w przyszłości szeregu nowatorskich na naszym rynku usług online. Aktualnie w fazie testów znajduje się system zamawiania odbitek przez internet, który dzięki oparciu na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach web services otworzy niespotykane dotąd możliwości rozwoju i integracji tej usługi.

Rozbudowa serwisu FujiFilm.pl zaplanowana została na wiele miesięcy i realizowana będzie równolegle z rozwojem kluczowych projektów strategii marketingowej firmy. Konieczną w takich przypadkach elastyczność struktury, treści oraz formy serwisu uzyskano wykorzystując wiodący system zarządzania treścią – RedDot CMS.

W pierwszych dniach czerwca natomiast uruchomiony przez K2 został serwis ME2004.pl, sponsorowany przez markę piwa Lech Premium. Jest on poświęcony w całości piłkarskim mistrzostwom Europy, które odbędą się w tym roku w Portugalii. Wyróżnia się wyjątkowo bogatą treścią, obejmującą m.in. historię Mistrzostw Europy, opisy drużyn i stadionów, terminarz rozgrywek itp. Podczas Mistrzostw kibice będą mogli zapoznawać się z aktualizowanymi na żywo wynikami spotkań oraz relacjami z nich.

Z serwisem ME2004.pl wiązać się będą również liczne atrakcje dodatkowe: gry interaktywne i konkursy z nagrodami. W jednym z nich nagrodą jest wyjazd do Wiednia na mecz Polska-Austria.

http://www.FujiFilm.pl
http://www.ME2004.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top