Nowe sposoby płatności w easyCALL

Opublikowano: 26 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NEUTRON-IT – operator sieci easyCALL wprowadził kilkanaście nowych sposobów płatności za usługi telefonii internetowej, za pomocą których możliwe jest natychmiastowe doładowanie konta na wybraną kwotę.

Nowymi formami płatności są przelewy z konta bankowego BPH, Nordea Bank Polska, Citibank Handlowy, Bank Ochrony Środowiska, InvestBank, Lukas Bank, Bank Gospodarki Żywnościowej, PKO BP, Deutsche Bank Polska, Bank Millenium, Pekao S.A., MultiBank, Kredyt Bank, ING Bank Śląski, BZ WBK.

'Z uwagi na to, że nasza firma pokrywa prowizje bankowe za wpłaty dokonane za pomocą nowych form płatności, całość wpłacanej przez klienta kwoty przeznaczona jest na doładowanie konta easyCALL. Między innymi z tego powodu nasze usługi stają się dla klientów bardzo atrakcyjne.' – mówi Michał Jakubowski – Prezes NEUTRON-IT.

Dotychczas w easyCALL dostępne były następujące formy płatności: karta płatnicza, mTransfer, Płacę z Inteligo, przekaz pocztowy, przelew międzybankowy i wprowadzona kilka dni temu płatność za pomocą SMS’a.

http://www.easycall.pl

Sylwester KozakNowe sposoby płatności w easyCALL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.