Nowe Subdomeny w VEL.PL

Opublikowano: 14 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Vel.pl oddał do dyspozycji internautów dwie nowe krótkie i atrakcyjne domeny – SIE.PL oraz TO.PL, które zostały udostępnione przez firmę KASAT Sp. z o.o. z Wrocławia.
Obecnie, na stronach serwisu Vel.pl można bezpłatnie zarejestrować adres internetowy w pięciu domenach (pozostałe to czytelnia.net, e-zum.com oraz vel.pl)

Oferta rejestracji subdomen skierowana jest głównie do firm i osób które posiadają strony internetowe o bardzo złożonych adresach. Zarejestrowanie krótkiej subdomeny przekierowującej na stronę użytkownika, ułatwia zapamiętanie czy zapisanie adresu, przez co powoduje zwiększenie oglądalności na stronie.

Rejestracja krótkiego adresu www jest bardzo prosta – wystarczy w formularzu na głównej stronie serwisu http://www.vel.pl podać wybraną przez siebie nazwę subdomeny oraz domeny, w której chcemy zarejestrować nasz adres. Dalsze kroki są dokładnie opisane. Rejestracja aliasa nie wymaga żadnych zmian w kodzie html strony a nowy adres uaktywnia się najpóźniej po 24 godzinach.

Równocześnie Vel.pl uruchomił nową usługę dla użytkowników subdomen. Można w nich również rejestrować aliasy pocztowe. Każdy użytkownik może zarejestrować dwa aliasy w swojej poddomenie. Wystarczy zalogować się na swoje konto i podać nazwy aliasów oraz zdefiniować, na jakie istniejące konta pocztowe ma być przesyłana poczta.

Zarówno rejestracja subdomen jak i aliasów pocztowych w Vel.pl jest bezpłatna.

http://www.vel.pl

Sylwester KozakNowe Subdomeny w VEL.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.