Nowe taryfy w DIALOGu

Opublikowano: 4 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Telefonia Dialog wprowadza nowe rozwiązania taryfowe: taryfę 'Dynamiczna Korzyść' dla biznesu oraz 'Darmowe Rozmowy – 120 minut' dla domu.

Taryfa 'Dynamiczna Korzyść' kierowana do klientów biznesowych to nowatorskie podejście do taryfikacji. Automatycznie przyznawany rabat rośnie proporcjonalnie do czasu trwania połączenia, zaś czas rozmowy rozliczany jest z dokładnością do jednej sekundy.

Taryfa ’Dynamiczna Korzyść' jest również dostępna dla abonentów TP S.A. korzystających z prefiksu 1011 (opłata minimalna wynosi 500 zł).

Taryfa 'Darmowe Rozmowy – 120 minut' kierowana do klientów indywidualnych to gwarancja 120 darmowych minut dostępnych w ramach abonamentu na połączenia lokalne, międzymiastowe, do sieci teleinformatycznych (Internet wdzwaniany) oraz do wszystkich operatorów stacjonarnych o dowolnej porze.

http://www.dialog.pl

Sylwester KozakNowe taryfy w DIALOGu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.