Nowe usługi Storino.pl – idealne na wakacje

Polska chmura Storino.pl daje swoim użytkownikom kolejne możliwości  – tworzenie publicznych galerii i publicznej muzyki. To rozwiązania, które idealnie wpisują się w wakacyjny klimat.

 

W związku z trwającymi wakacjami Storino.pl udostępnia swoim użytkownikom kolejne użyteczne rozwiązania. Pierwsze z nich to możliwość tworzenia tzw. publicznej muzyki. Osoba przechowująca pliki muzyczne w Storino.pl może teraz zrobić z nich play listę i przesłać swoim znajomym do odtworzenia. Wystarczy podać im odpowiedni link (przykładowo: http://storino.pl/m/eQ1oX), który generowany jest tuż po zakończeniu procesu udostępniania. Po kliknięciu w niego, bez konieczności ściągania plików, muzyka bezpośrednio trafia do zainteresowanych osób.

Nowe usługi Storino.pl - idealne na wakacje 1

W ten sam prosty sposób działa drugie oferowane przez Storino.pl rozwiązanie, czyli publiczna galeria. Użytkownik umieszcza na www.storino.pl swoje zdjęcia, np. z wakacji, tworzy z nich galerię, a swojej rodzinie czy przyjaciołom wysyła tylko link do niej. Dzięki temu ma możliwość na bieżąco dzielić się swoimi zobrazowanymi wrażeniami i to na dodatek w dużej rozdzielczości, ponieważ Storino.pl umożliwia przechowywanie także dużych plików.

– Widzimy, że Storino.pl znakomicie sprawdza się w okresie wakacyjnym. Jest to bowiem czas, kiedy nie zawsze mamy dostęp do swoich stacjonarnych zasobów, a Storino.pl właśnie to umożliwia. Dodatkowo to w wakacje zazwyczaj robimy najwięcej zdjęć, którymi szybko chcemy się podzielić z przyjaciółmi. Podobnie jest z muzyką. Bardzo często się zdarza, że chcemy przekazać znajomym muzyczny klimat naszego wypoczynku. Stąd też, wspólnie z naszym partnerem od działań promocyjnych Grupą AMP Media sp. z o.o., zdecydowaliśmy o wprowadzaniu tych usług właśnie w tym okresie – tłumaczy Tomasz Popów, Prezes SkyStorage, wrocławskiej spółki, w której powstało Storino.pl.

Nowe usługi Storino.pl - idealne na wakacje 2

Storino.pl jest aplikacją służącą do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, przeznaczoną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jej motorem napędowym jest prężnie rozwijająca się technologia Cloud Computing.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry