Nowe wydanie Gadu-Gadu

Opublikowano: 15 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Użytkownicy popularnego polskiego komunikatora mogą korzystać od dzisiaj z najnowszej wersji programu (build 8283). Gadu-Gadu wprowadziło wiele zmian i udogodnień, dotyczących wygody korzystania, jak i stabilności.

Spośród nowych możliwości warto wymienić opcję „GG Live”, dzięki której użytkownicy mogą szybko i prosto wysłać wiadomość jednym kliknięciem do wszystkich znajomych ze swojej listy kontaktów. Dzięki tej wyjątkowej funkcji, wysłana przez nas wiadomość trafi również do tych wszystkich, którzy dodali nas do swojej listy kontaktów, potencjalnie więc nawet do tych osób, których sami nie znamy, ale którzy z jakiś względów mają nasz nr GG na swojej liście.

Nowe wydanie Gadu-Gadu wprowadza wiele udogodnień dla użytkowników – teraz możemy wybierać spośród wielu nowych opcji: wyłączyć pokazywanie opisów, logować się automatycznie do serwisu Bliziutko.pl i sprawdzić, gdzie znajdują się nasi znajomi.

Udostępniona dzisiaj wersja uwzględnia wyniki badań, jakie przeprowadzono wśród użytkowników i dotyczących dzwonienia (rozmów głosowych). Zwiększono miejsce na treść prowadzonej rozmowy.
Projektanci wprowadzili też wiele zmian w wyglądzie komunikatora.

Wraz z Nowym Gadu-Gadu, wyposażono komunikator w ulepszony odtwarzacz radia internetowego OPEN.FM Wyświetla on teraz informacje „Co jest grane”, a więc informuje o granym utworze i zapowiada kolejny. Nowy odtwarzacz to także ułatwiony wybór ulubionego kanału muzycznego.

Hanna LaskowskaNowe wydanie Gadu-Gadu

Podziel się!

O autorze

hania