Nowe wydanie Gadu-Gadu

Użytkownicy popularnego polskiego komunikatora mogą korzystać od dzisiaj z najnowszej wersji programu (build 8283). Gadu-Gadu wprowadziło wiele zmian i udogodnień, dotyczących wygody korzystania, jak i stabilności.

Spośród nowych możliwości warto wymienić opcję „GG Live”, dzięki której użytkownicy mogą szybko i prosto wysłać wiadomość jednym kliknięciem do wszystkich znajomych ze swojej listy kontaktów. Dzięki tej wyjątkowej funkcji, wysłana przez nas wiadomość trafi również do tych wszystkich, którzy dodali nas do swojej listy kontaktów, potencjalnie więc nawet do tych osób, których sami nie znamy, ale którzy z jakiś względów mają nasz nr GG na swojej liście.

Nowe wydanie Gadu-Gadu wprowadza wiele udogodnień dla użytkowników – teraz możemy wybierać spośród wielu nowych opcji: wyłączyć pokazywanie opisów, logować się automatycznie do serwisu Bliziutko.pl i sprawdzić, gdzie znajdują się nasi znajomi.

Udostępniona dzisiaj wersja uwzględnia wyniki badań, jakie przeprowadzono wśród użytkowników i dotyczących dzwonienia (rozmów głosowych). Zwiększono miejsce na treść prowadzonej rozmowy.
Projektanci wprowadzili też wiele zmian w wyglądzie komunikatora.

Wraz z Nowym Gadu-Gadu, wyposażono komunikator w ulepszony odtwarzacz radia internetowego OPEN.FM Wyświetla on teraz informacje „Co jest grane”, a więc informuje o granym utworze i zapowiada kolejny. Nowy odtwarzacz to także ułatwiony wybór ulubionego kanału muzycznego.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry