Nowe wydanie PRnews.pl

Opublikowano: 3 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Działający od maja br. serwis PRnews.pl zyskał nowy system i oprawę graficzną. Głównym celem wprowadzonych zmian była poprawa nawigacji i archiwizacji zgromadzonych na stronie ponad 900 artykułów.

Pod adresem http://www.prnews.pl odnaleźć można bogate zbiory wiadomości związanych z bankowością elektroniczną i zachodzącymi trendami w ich rozwoju. Dużą zaletą serwisu są także opracowania tematyczne, porównania i statystyki dotyczące tego dynamicznie rozwijającego się kanału dystrybucji usług bankowych.

Głównymi odbiorcami serwisu są studenci piszący prace dyplomowe, osoby zainteresowane e-bankowością oraz sami bankowcy. Autorem wortalu jest Michał Macierzyński absolwent, a obecnie doktorant Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Nową stronę technologicznie przygotował Tomasz Cholewa, od wielu lat twórca serwisów internetowych.

http://www.prnews.pl

Sylwester KozakNowe wydanie PRnews.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.