Nowe zabezpieczenia w BPH Sez@am

Bank BPH w drugiej połowie lipca zaproponuje Klientom korzystającym z internetowego dostępu do kont osobistych zmodyfikowany sposób logowania się do Systemu Internetowego Sez@m. Zmieniony zostanie sposób wprowadzania hasła przy logowaniu do Systemu, a samo logowanie będzie składało się z dwóch etapów: Po podaniu identyfikatora System poprosi o wpisanie w pola formularza wybranych losowo przez System znaków z hasła logowania do systemu – tzw. hasła maskowanego. Dopiero po tym zadziała przycisk 'Zaloguj się’. Wprowadzana modyfikacja nie wymaga żadnych dodatkowych czynności ze strony Użytkownika Systemu.

Do końca trzeciego kwartału tego roku Bank BPH planuje również wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń dla transakcji dokonywanych przez Internet, dotyczących transakcji podpisywanych kluczem elektronicznym zapisanym w repozytorium Banku. Będą to specjalne kody przesyłane w postaci wiadomości SMS na wskazany przez Użytkownika numer telefonu komórkowego (Kod SMS).

W przypadku korzystania z klucza zapisanego na lokalnym nośniku Użytkownika (np. dysk, dyskietka, pendrive, płyta CD), używanie Kodów SMS nie będzie wymagane.

http://wwww.bph.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry