Nowebiuro.pl – wzrost oglądalności

Portal biurowy Nowebiuro.pl zanotował 40% wzrost oglądalności w ciągu ostatnich 3 miesięcy, po wprowadzeniu kolejnych wyspecjalizowanych działów.
Serwis Nowebiuro.pl cały czas się rozwija. Na początku lutego 2006 roku wprowadzono pasaż handlowy z ofertą czołowych sklepów internetowych. W marcu rozpoczął działanie ogólnopolski katalog firm związanych z zaopatrzeniem biura. W czerwcu wystartował także serwis informacyjny, na którego stronach publikowane są materiały poradnikowe, artykuły specjalistyczne i opisy rozwiązań oraz informacje o nowościach rynkowych. W najbliższym czasie wprowadzone zostaną kolejne działy.

„Widać, że zmierzamy w dobrym kierunku, a realizowane przez nas działania spotykają się z uznaniem użytkowników. Chcemy dostarczać im rozwiązań ułatwiających codzienną pracę i będziemy wciąż zaskakiwać ich nowymi pomysłami” – twierdzi manager portalu Krzysztof Król. „Aktualnie myślimy o modyfikacji strony głównej portalu, dzięki czemu nawigacja po serwisie stanie się jeszcze prostsza i bardziej przyjazna, a znalezienie poszukiwanych informacji zajmie mniej czasu i odbywać się będzie w sposób bardziej intuicyjny.”

Nowebiuro.pl to dostarczający informacji na temat funkcjonowania nowoczesnego biura. Skierowany jest przede wszystkim do osób decyzyjnych odpowiadających za zaopatrzenie i organizację biura. Korzystają z niego właściciele firm, menedżerowie, kierownicy administracyjni oraz pracownicy poszukujący kompetentnej i aktualnej informacji na temat działania biura.
Portal jest podmiotem należącym do firmy PPH Surfland z Wrocławia, która do czerwca 2006 roku była większościowym udziałowcem jednego z największych polskich portali finansowych Money.pl.

www.nowebiuro.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry