Nowi członkowie Zarządu UPC Polska

UPC Polska powołało nowych członków Zarządu. Do Zarządu weszli: Jarosław Pijanowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu oraz Jerzy Gołębiowski, dyrektor ds. rozwoju.
Jarosław Pijanowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu odpowiedzialny jest za zarządzanie sprzedażą usług UPC – telewizyjnej, internetowej i telefonicznej – oraz za strategię marketingową firmy. Do jego osiągnięć w UPC Polska należy m.in. sukcesywny wzrost liczby klientów internetowych i telefonicznych, stworzenie elastycznego, konkurencyjnego portfolio usług, silna pozycja marki. Swoją funkcję pełni od marca 2005 roku.

Jerzy Gołębiowski, dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialny jest za planowanie strategiczne, tworzenie i koordynację inicjatyw związanych z budowaniem i wdrażaniem strategii rozwoju UPC w obszarze nowych usług i identyfikację nowych szans rynkowych.  Od prawie 10 lat związany z rynkiem telekomunikacyjnym. Dyrektorem ds. rozwoju w UPC Polska jest od sierpnia 2004 roku.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry