Nowi klienci NASK

NASK zapewnia szerokopasmowy dostęp do Internetu dla dwóch spółek-córek znanych międzynarodowych koncernów, firmy National Oilwell Poland z Gdańska oraz Misys International Banking Systems z Warszawy.

NASK zaoferował obu firmom kompleksową usługę wraz z dostawą sprzętu koniecznego do jej realizacji i obsługą łącza dostępowego.

NASK świadczy usługi dostępu do Internetu za pośrednictwem własnej sieci IP zbudowanej na bazie ogólnopolskiej sieci NASK-WAN oraz warszawskiej sieci metropolitarnej WARMAN. Sieć ogólnokrajowa funkcjonuje w oparciu o ponad 30 węzłów zlokalizowanych w największych miastach na terenie całej Polski. Sieć WARMAN liczy obecnie 33 węzły na terenie Warszawy, co zapewnia szerokie pokrycie terenu miasta i małą odległość od węzłów do lokalizacji Klientów.

http://www.nask.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry