Nowi Partnerzy Money.DIRECT

Opublikowano: 5 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Trzy kolejne instytucje finansowe, tj. Commercial Union Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Volksbank-Leasing Polska S.A., Krajowy Rejestr Długów rozpoczęły sprzedaż swoich produktów na największej, polskiej platformie sprzedażowej w Internecie, Money.DIRECT – direct.money.pl.

Na uwagę zasługuje fakt, że wyżej wymienione firmy po raz pierwszy zdecydowały się na sprzedaż swoich produktów i usług w Internecie poprzez wyspecjalizowaną platformę sprzedażową. Oprócz już dostępnych usług i produktów finansowych on-line, nawiązana współpraca umożliwi internautom windykację należności, zakup lub sprzedaż jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz skorzystanie z leasingu.

W pierwszym półroczu 2003 r. wartość przeprowadzonych transakcji przekroczyła 32 mln zł. Money.pl to obecnie 210.000 użytkowników, 2.300.000 odsłon stron miesięcznie oraz 42.000 prenumeratorów newsletterów.

http://direct.money.pl

Sylwester KozakNowi Partnerzy Money.DIRECT

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.