Nowoczesne zakupy na raty w Dotpay

System bezpiecznych płatności internetowych Dotpay uruchomił z początkiem września nową na polskim rynku usługę, umożliwiającą internetowe zakupy na raty. Oferowany w ramach grupy usług Erata – zakupy na raty kanał „ Erata – raty z eurobank” to szybka i – co ważne – bezpieczna procedura, pozwalająca kupić w sklepie internetowym dowolny produkt, którego cena mieści się w przedziale od 500 do 10 000 złotych.

Dotpay udostępnia nowatorską usługę firmom operującym na rynku sprzedaży internetowej, m.in. sklepom internetowym, biurom turystycznym oraz e-ubezpieczalniom. Erata – zakupy na raty poszerzają dotychczas akceptowane formy płatności, pozwalają tym samym pozyskać nowych klientów i dokonać transakcji ratalnej tym, którzy nie mają możliwości jednorazowej zapłaty za towar. Bezpieczeństwo usługi gwarantuje Dotpay wraz z Eurobankiem. Współpraca obu firm zapewnia stabilne zaplecze dla dokonywanych transakcji, w tym także ich ubezpieczenie.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Dotpay wśród klientów sklepów internetowych, z nowoczesnej formy płatności ratalnej chętnie skorzysta około 57% kupujących w Internecie. Badania na zlecenie Dotpay trwały przed wprowadzeniem usługi na rynek i potwierdziły wśród internautów wyraźne zapotrzebowanie na tę formę płatności.
Erata – zakupy na raty wraz z innymi narzędziami Dotpay dają sposobność zakupów przez Internet niezależnie od tego, czy internauta posiada kartę kredytową, rachunek bankowy, chce płacić gotówką czy też potrzebuje pożyczki na sfinansowanie zakupu. Pełna oferta Dotpay dla firm zapewnia dowolną formę płatności za produkty i usługi w Internecie.

„Warto zauważyć, iż jest to kolejna nowość oferowana przez Dotpay, który staje się prekursorem rynku i wyznacza nowe trendy. Należy przypomnieć, iż to właśnie Dotpay powstał jako pierwszy taki serwis w Polsce, jako pierwszy
umożliwił odbieranie płatności przelewami transferowymi i kartami kredytowymi. Także wprowadzenie do internetu płatności gotówkowych i ich bezzwłoczne potwierdzanie to zasługa Dotpay.” – powiedział Andrzej Poniński, Prezes Dotpay S.A.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top