Eurobank

Nowa strona internetowa eurobanku

eurobank uruchomił odświeżoną wersją swojego serwisu internetowego. Użytkownicy odkryją w nim m.in. prostszą nawigację i specjalne filtry, które pozwolą im szybciej dotrzeć do poszukiwanych produktów.

Eurobank uruchamia bankowość mobilną

Eurobank zakończył projekt wdrożenia bankowości mobilnej na telefony i tablety z systemem iOS i Android. Nowa aplikacja, eurobank mobile, wyróżniać ma się m.in. niestandardowymi rozwiązaniami.

Nowoczesne zakupy na raty w Dotpay

System bezpiecznych płatności internetowych Dotpay uruchomił z początkiem września nową na polskim rynku usługę, umożliwiającą internetowe zakupy na raty. Oferowany w ramach grupy usług Erata – zakupy na raty kanał „ Erata – raty z eurobank” to szybka i – co ważne – bezpieczna procedura, pozwalająca kupić w sklepie internetowym dowolny produkt, którego cena mieści się w przedziale od 500 do 10 000 złotych.

Konto online eurobanku – oprocentowanie 7,07%

EuroBank SA podniósł oprocentowanie ROR do poziomu 7,07%. Zmiany na rynku kont osobistych i oszczędnościowych są bardzo dynamiczne. Dlatego EuroBank SA proponuje swoim klientom oprocentowanie konta online w wysokości 7,07%, dodatkowo – z możliwością wpłaty i wypłaty środków w dowolnym momencie, bez utraty korzyści i bez żadnych opłat. –  Oferujemy 7,07% dla wszystkich klientów, już …

Konto online eurobanku – oprocentowanie 7,07% więcej »

Wspólna akcja Eurobanku i serwisu PIT.pl

Masz problem z zapłaceniem podatku, gubisz się w prawie podatkowym? Od 13 marca do końca kwietnia trwa akcja eurobanku i serwisu PIT.pl. Połączenie pożyczki oprocentowanej jedynie 5% w skali roku oraz bezpłatnych usług licencjonowanych doradców podatkowych może rozwiązać podatkowe problemy. W akcji tej udział wezmą klienci eurobanku, których głównym źródłem dochodu jest umowa o pracę …

Wspólna akcja Eurobanku i serwisu PIT.pl więcej »

Scroll to Top