Nowoczesne zakupy na raty w Dotpay

Opublikowano: 16 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

System bezpiecznych płatności internetowych Dotpay uruchomił z początkiem września nową na polskim rynku usługę, umożliwiającą internetowe zakupy na raty. Oferowany w ramach grupy usług Erata – zakupy na raty kanał „ Erata – raty z eurobank” to szybka i – co ważne – bezpieczna procedura, pozwalająca kupić w sklepie internetowym dowolny produkt, którego cena mieści się w przedziale od 500 do 10 000 złotych.

Hanna LaskowskaNowoczesne zakupy na raty w Dotpay

Moneybookers i Dotpay na specjalnych warunkach

Opublikowano: 31 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

IAI-Shop.com wprowadził dla swoich klientów automatyczne księgowanie wpłat z Moneybookers i Dotpay. Oba systemy płatności oferują specjalne, obniżone prowizje klientom IAI Shop.com. Dzięki temu udogodnieniu właściciel sklepu nie musi ręcznie zatwierdzać każdej wpłaty klienta dokonywanej w tych systemach. Wpłata klienta będzie widoczna bezpośrednio po jej dokonaniu.

Hanna LaskowskaMoneybookers i Dotpay na specjalnych warunkach

Darmowa obsługa płatności PayPal w systemie Dotpay

Opublikowano: 3 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W wyniku partnerskiej współpracy firmy Dotpay oraz systemu płatności elektronicznych PayPal, sklepy internetowe mogą akceptować płatności PayPal, uruchamiając taką opcję w panelu płatności Dotpay.

Hanna LaskowskaDarmowa obsługa płatności PayPal w systemie Dotpay

Dotpay Agentem Rozliczeniowym

Opublikowano: 14 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spółka Akcyjna Dotpay, operator serwisu płatności elektronicznych Dotpay.pl, uzyskała zgodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie działalności jako Agent Rozliczeniowy. Zadaniem Spółki jest projektowanie, zarządzanie i obsługa kompleksowych rozwiązań w zakresie nowoczesnych usług płatności online. Działalność serwisu Dotpay, do stycznia 2008 roku działającego pod nazwą AllPay, opiera się na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i zarządzaniu innowacyjnymi płatnościami elektronicznymi, bezpieczeństwie technologicznym …

Hanna LaskowskaDotpay Agentem Rozliczeniowym

McAfee: superbezpieczny Dotpay

Opublikowano: 15 maja 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Badanie hackersafe McAfee potwierdza i certyfikuje przebadane urządzenia zgodnie z polityką bezpieczeństwa i wymogami Department of Homeland Security’s National Infrastructure Protection Center (NIPC). Wydany dla Dotpay S.A. certyfikat McAfee zaświadcza, że Dotpay stosuje zabezpieczenia i procedury dające najwyższy dostępny poziom odporności na próby ataków hackerskich. Dokumentem takim mogą pochwalić się takie serwisy, jak: Yahoo!, Lycos, PriceGrabber.com i Amazon. Badania bezpieczeństwa …

Hanna LaskowskaMcAfee: superbezpieczny Dotpay