Nowości konta Inteligo

Opublikowano: 31 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Nowe funkcje serwisu transakcyjnego Inteligo umożliwiają klientom swobodne zarządzanie wszystkimi kanałami dostępu do konta: WWW, WAP i poprzez automatyczny serwis telefoniczny.

Dzięki nowym funkcjom serwisu, posiadacz konta Inteligo może samodzielnie aktywować lub blokować dostęp, a także zmieniać oraz nadawać hasła do poszczególnych kanałów dostępu do swojego konta.

Kanały dostępu mogą mieć status: aktywny, zablokowany lub tymczasowy. Status tymczasowy pojawia się w momencie, gdy posiadacz konta nadał hasło tymczasowe i nie zmienił go na hasło stałe.

W sekcji „Kanały dostępu” klient znajdzie też dokładną informację o ostatnim udanym lub nieudanym logowaniu do każdego z serwisów Inteligo. Ta funkcja umożliwia śledzenie, czy ktoś niepowołany nie próbuje korzystać z konta.

Konto w banku „
http://m2m.e-biznes.pl

Sylwester KozakNowości konta Inteligo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.