Nowości na OPENKontakt.com

Giełda ofert przygotowała kompleksową obsługę, poszerzając zakres oferowanych usług. Dodatkowe funkcje są dostępne na zmienionej stronie internetowej. Portal postawił na szeroko rozbudowaną informację branżową, wyróżniając poszczególne kategorie produktów i usług na odrębnych stronach. Dzięki temu użytkownik serwisu oszczędza czas wybierając tylko te branże, które go naprawdę interesują.
Na stronie poza aktualnymi artykułami znajduje się także forum, na którym można uzyskać profesjonalne porady udzielane przez specjalistów. Takie forum branżowe jest szczególnie przydatną i praktyczną formą kontaktu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami portalu biznesowego. Jest to ukłon w stronę obecnych i przyszłych użytkowników giełdy ofert biznesowych, pragnących wyjaśnić, zapytać lub poszerzyć swoją wiedzę z danej branży.

Kompleksowy układ strony, gdzie użytkownik może zapoznać się z newsami dotyczącymi konkretnej branży, a ponadto zapytać o radę eksperta, korzystając jednocześnie z szerokiej oferty biznesowej, jest swoistym novum. Ułatwia wyszukiwanie informacji, stanowi oszczędność czasu, a zarazem dzięki najbardziej aktualnym newsom branżowym zapewnia dokładne informowanie, będące podstawą funkcjonowania i rozwoju firmy.

OPENKontakt.com rozpoczął działalność w 1999 roku jako Giełda Biznes Ofert. Codziennie na stronach portalu pojawia się ponad 6000 nowych ofert, a obecnie jest ich dostępnych już ponad 6 mln. Także liczba artykułów branżowych jest systematycznie zwiększana. Aktualnie portal postawił duży nacisk na dobrą, pełną informacje branżową i forum branżowe, jednocześnie nie zapominając o kluczowym dziale jakim są oferty biznesowe.

www.openkontakt.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry