Nowości portalu Futbol.pl

Portal Futbol.pl rozbudowuje swój serwis, wystartował właśnie serwis specjalny na mistrzostwa Europy, euro08.futbol.pl.
Dzień po dniu dziennikarze portalu przekazują najświeższe informacje i ciekawostki o polskiej reprezentacji oraz relacje z Austrii i Szwajcarii. Wszystkie mecze finałów relacjonowane są na żywo, minuta po minucie, a w chwili ich zakończenie publikowane są pełne opisy i fachowe analizy. Na serwisie codziennie pojawią się również nowe materiały wideo przygotowywane przez reporterów Futbol.pl prosto z Austrii i Szwajcarii, galerie zdjęć, materiały audio oraz wywiady i komentarze.

Portal Futbol.pl gwarantuje wszystkim fanom piłki nożnej pełen zestaw wyników i statystyk Euro 2008, kompletną bazę wszystkich drużyn z wyczerpującymi informacjami o zawodnikach, informacje o miastach, stadionach, państwach-gospodarzach, maskotkach turnieju oraz historię mistrzostw Europy.

Innowacyjnym projektem portalu jest Telewizja Futbol.pl, TV.futbol.pl. W telewizji każdego dnia pojawią się nowe materiały wideo przygotowywane przez wysłanników portalu, którzy towarzyszą reprezentacji Polski w Austrii.

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry