Nowości w Cafe News

Z dnia na dzień Cafe News staje się coraz lepszym systemem dostarczającym internautom profilowane wiadomości. Przynajmniej raz w miesiącu w programie pojawiają się nowe funkcjonalności i tematy. Niedawno dodano kanały językowe, oferty turystyczne i aukcje.
Kanały językowe są nowoczesnym rozwiązaniem ułatwiającym uczenie się języków obcych. Przy współpracy z portalami Uczsie.pl i Filo.pl Cafe News ułatwia użytkownikom naukę słówek angielskich, niemieckich i hiszpańskich. To idealny sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Codzienne dostarczanie materiału w małych porcjach sprzyja systematyczności w nauce.

Kolejną nowością proponowaną w systemie są oferty turystyczne. Dzięki zaangażowaniu portali Wakacje.pl i Webtravel.pl użytkownicy programu otrzymują najświeższe informacje o  wyjazdach Last Minute i ciekawych promocjach.

Atrakcyjna dla fanów zakupów w Internecie jest dodana opcja umożliwiająca obserwowanie bieżących ofert aukcyjnych przy wykorzystaniu programu Cafe News. Aplikacja informuje użytkownika o nowych aukcjach w zdefiniowanej przez niego kategorii. Dzięki takiej funkcjonalności „polowanie” na wymarzoną rzecz staje się łatwiejsze.

Pomimo okresu wakacyjnego Cafe News nie zwalnia tempa. ”Już na początku września szykujemy dla naszych użytkowników nową wersję aplikacji z szeregiem ciekawych funkcji.” zapowiada  Krzysztof Skowronek Koordynator Projektu Cafe News.

www.cafenews.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry