Nowości w stat.pl

Opublikowano: 29 listopada 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W ciągu ostatnich 11 miesięcy liczba kont monitorowanych statystykami stat.pl wzrosła prawie dziesięciokrotnie. Firma wprowadza dodatkowe usługi i rozszerzone wersje statystyk. Więcej skryptów zliczających, ścieżki wizyt oraz możliwość zamówienia dodatkowych raportów to tylko niektóre innowacje udostępnione z myślą o użytkownikach statystyk stat.pl.

Mimo że stat.pl na rynku polskim aktywnie działa niecałe 2 lata, firma może poszczycić się ustabilizowaną pozycją oraz stale rosnącym zainteresowaniem wśród podmiotów wykorzystujących statystyki stron WWW do analiz ruchu na witrynach firmowych oraz prywatnych. Wzrost ten odzwierciedla m. in. liczba kont zakładanych w stat.pl na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Wraz ze wzrostem liczby kont zwiększa się liczba odsłon rejestrowanych przez statystyki. W październiku 2005 ta liczba przekroczyła pułap 1 mld 300 tys.

'Systematycznie realizujemy działania mające na celu dalszy rozwój statystyk stat.pl. Pozytywną informację zwrotną z rynku, a zarazem nagrodę dla naszego zespołu stanowi fakt, że nasza praca jest doceniana przez coraz większą liczbę osób, na co wskazuje liczba kont zakładanych w stat.pl' – mówi Jarosław Kownacki, stat.pl. Stat.pl kontynuuje rozwój swojej oferty. Wprowadzamy teraz kilka nowości, które są odpowiedzią na sygnały od naszych klientów.'

Kolejną wprowadzaną nowością jest pakiet statBiznesPRO. Nowa wersja statystyk przeznaczona jest dla właścicieli wyjątkowo rozbudowanych witryn internetowych, którzy chcą poznać zachowania oraz sposób odwiedzania witryny przez swoich użytkowników. Klienci statBiznesPRO mają do dyspozycji aż 200 skryptów zliczających.

Wprowadzono również nową usługę statRaport. Raport można zamówić elektronicznie z poziomu strony w formacie pdf.

Firma obsługuje, bezpośrednio i poprzez sieć Partnerów, ponad 150 000 witryn internetowych.

http://www.stat.pl

Sylwester KozakNowości w stat.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.