Nowości Wapstera

Portal WapSter jako jedyny w Polsce uruchomił kolejną usługę dla użytkowników telefonów komórkowych marki Siemens – wielkie wygaszacze ekranu (101×46) . Jest to nowa i absolutnie unikatowa usługa dostępna tylko na Wapster.pl. Wygaszacze można wysyłać na telefony Siemens serii 45, 50 i nowsze modele. Usługa dostępna jest zarówno dla zarejestrowanych użytkowników serwisu jak i dla osób, które nie zapisały się do naszego portalu.

Dla posiadaczy aparatów Siemens przygotowano także kolejną niespodziankę. Wzbogacona została i przebudowana oferta melodyjek. Nowe dzwonki działają dodatkowo w standardzie Siemensa, także istnieje możliwość zmiany dzwonka w Siemensie, co do tej pory możliwe było tylko w telefonach Noki. Nowa strona z muzyczkami, poza bogatszą ofertą, daje użytkownikom możliwość głosowania na najpopularniejszą melodię. Dzwonek, który zwycięża w rankingu można pobrać promocyjnie za 50% ceny. Wapster.pl nie okrada artystów i płaci tantiemy autorskie w ramach porozumienia ze Stowarzyszeniem ZAiKS.

Wapster.pl jest największym polskim serwisem dla posiadaczy telefonów komórkowych a liczba zarejestrowanych użytkowników portalu WapSter to już ponad 850 000 osób.

http://www.wapster.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry