Nowy bankowy produkt – Kredyt konsolidacyjny Expander

Opublikowano: 4 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Expander razem z GE Bankiem Mieszkaniowym, wprowadził na polski rynek innowacyjny produkt finansowy, który do tej pory nie istniał – kredyt konsolidacyjny Expander „JEDEN ZA WSZYSTKIE”. Będzie on przez dwa miesiące (luty, marzec) sprzedawany wyłącznie w oddziałach Expandera, a następnie wdrożony również do sieci banku.

Na mocy umowy z GE Bank Mieszkaniowy Expander ma unikalną możliwość wprowadzenia na rynek produktu finansowego, który do tej pory nie istniał: kredytu konsolidacyjnego. Umożliwia on zgromadzenie w jednym miejscu (w tym przypadku w GE) wszystkich dotychczasowych zobowiązań kredytowych. Może to być: kredyt hipoteczny, samochodowy, gotówkowy, zadłużenie na karcie kredytowej, w rachunku ROR itp.

Tak więc zamiast płacić na kilka kont, klient może wziąć kredyt konsolidacyjny w Expander/GE, uregulować nim wszystkie dotychczasowe zobowiązania i od tej chwili płacić jedynie GE. Kredyt konsolidacyjny jest zaciągany na dość długi okres czasu, a oprocentowanie niższe od np. kredytów zaciąganych kilka lat temu lub debetów w ROR czy kartach kredytowych, jego raty są znacznie niższe od dotychczas płaconych innym bankom.

Kredyt ten jest łatwy do uzyskania. Jedynym warunkiem przyznania jest posiadanie hipoteki, która jest zabezpieczeniem kredytu. Co ważne koszty ustanowienia hipoteki bierze na siebie bank.

Kredyt konsolidacyjny będzie dystrybuowany przez dwa miesiące wyłącznie w oddziałach Expandera.

http://www.expander.pl

Sylwester KozakNowy bankowy produkt – Kredyt konsolidacyjny Expander

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.