Nowy cennik WieszJak.pl

Infornext.pl wprowadził nowy cennik reklam, zrównujący ceny na wszystkich serwisach w ramach portalu poradnikowego WieszJak.pl. W wyniku zmian wzrosły ceny większości form displayowych, natomiast koszt np. artykułu sponsorowanego czy bannera
w newsletterze pozostał taki sam. Jest to początek reorganizacji struktury WieszJak.pl, który przekształci się w zbiór wortali. Cennik pozostaje natomiast bez zmian na portalu dla prawników Prawnik.pl, czyli w drugim produkcie spółki Infornext.pl.

Portal poradnikowy „WieszJak.pl” powstał w lutym 2008. Należące do niego serwisy (obecnie ponad 40), związane przede wszystkim z tematyką stosowania prawa w życiu codziennym,  prezentują w prosty i przejrzysty sposób porady i przykłady ich stosowania w wybranych dziedzinach życia. Cechą wyróżniającą WieszJak.pl jest intuicyjna nawigacja,  prosty język oraz omawianie krok po kroku zawiłych przepisów i procedur. Każdy z serwisów stanowi kompendium wiedzy na dany temat, zawiera zarówno informacje, jak i praktyczne narzędzia (kalkulatory, słowniczki) oraz porady ekspertów. W grudniu 2008 portal www.wieszjak.pl odwiedziło 780 tys. unikalnych użytkowników (dane na podstawie Gemius Traffic).

www.wieszjak.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top