Nowy dyrektor ds. rozwoju biznesowego w Pionie Internet Agory

Opublikowano: 5 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Krzysztof Mikulski pokieruje rozwojem biznesowym marek internetowych Agory, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesowego. Do zadań Mikulskiego należeć będzie przygotowywanie planów biznesowych oraz poszukiwania nowych rozwiązań i partnerów w kraju i zagranicą.
– Doświadczenie i wiedza Krzysztofa są bardzo cennym wzmocnieniem naszego zespołu, nie tylko ze względu na współudział Krzysztofa w budowaniu polskiego biznesu internetowego, ale także za sprawą wybitnych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych – mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory.

Nowy dyrektor ds. rozwoju biznesowego w Pionie Internet Agory 1Krzysztof Mikulski pełnił do tej pory funkcję członka Zarządu funduszu inwestycyjnego Business Angel Seedfund Sp. z o.o. Był odpowiedzialny za kwestie prawno-organizacyjne oraz współtworzenie polityki inwestycyjnej. W latach 2004 – 2006 pracował na stanowisku dyrektora ds. rozwoju w GO Internet Sp. z o.o.

Wcześniej, w latach 2000 – 2004 był kierownikiem projektów internetowych w Pionie Business Development Wirtualnej Polski S.A. Nadzorował prace analityczne, koncepcyjne i negocjacje w trakcie projektów akwizycyjnych spółki. Czuwał nad opracowaniem i wdrożeniem nowej polityki contentowej WP, a także nad realizacją projektów firmy, m.in. WP w CYFRA+.

Sylwester KozakNowy dyrektor ds. rozwoju biznesowego w Pionie Internet Agory

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.