Nowy dyrektor ds. rozwoju biznesowego w Pionie Internet Agory

Krzysztof Mikulski pokieruje rozwojem biznesowym marek internetowych Agory, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesowego. Do zadań Mikulskiego należeć będzie przygotowywanie planów biznesowych oraz poszukiwania nowych rozwiązań i partnerów w kraju i zagranicą.
– Doświadczenie i wiedza Krzysztofa są bardzo cennym wzmocnieniem naszego zespołu, nie tylko ze względu na współudział Krzysztofa w budowaniu polskiego biznesu internetowego, ale także za sprawą wybitnych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych – mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory.

Nowy dyrektor ds. rozwoju biznesowego w Pionie Internet Agory 1Krzysztof Mikulski pełnił do tej pory funkcję członka Zarządu funduszu inwestycyjnego Business Angel Seedfund Sp. z o.o. Był odpowiedzialny za kwestie prawno-organizacyjne oraz współtworzenie polityki inwestycyjnej. W latach 2004 – 2006 pracował na stanowisku dyrektora ds. rozwoju w GO Internet Sp. z o.o.

Wcześniej, w latach 2000 – 2004 był kierownikiem projektów internetowych w Pionie Business Development Wirtualnej Polski S.A. Nadzorował prace analityczne, koncepcyjne i negocjacje w trakcie projektów akwizycyjnych spółki. Czuwał nad opracowaniem i wdrożeniem nowej polityki contentowej WP, a także nad realizacją projektów firmy, m.in. WP w CYFRA+.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry