Nowy dyrektor działu strategii w TEQUILA

Dagmara Strzębicka została dyrektorem działu strategii w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska.

– Bardzo cieszymy się, że Dagmara dołączyła do naszego zespołu. W przeszłości przeprowadziliśmy razem wiele projektów strategicznych i reklamowych zakończonych dużym sukcesem. Strategia jest jej pasją, dlatego głęboko wierzę, że będzie ją realizować wspólnie ze swoim nowym zespołem – mówi Przemysław Wojak, Managing Partner TEQUILA\Polska.

Nowy dyrektor działu strategii w TEQUILA 1Dla Dagmary objęcie nowego stanowiska to powrót do TEQUILA\Polska. W latach 2003 – 2004 pracowała w agencji jako copywriter.

Dagmara Strzębicka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z branżą reklamową związana jest zawodowo blisko 10 lat. Karierę rozpoczynała w Krakowskim Biurze Festiwalowym jako członek zespołu producenckiego. Następnie realizowała projekty m.in. dla Grant Thorton Frąckowiak, Aviva/Commercial Union, Bauer, mBank i Uniwersytetu Warszawskiego. Jest laureatką wielu branżowych nagród, m.in. Klubu Twórców Reklamy  – „KTR”.

Przed przejściem do TEQUILA\Polska zajmowała stanowisko Strategy Director w interaktywnej grupie NETIZENS oraz Managing Partner
w agencji Tomorrow.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry