Nowy dyrektor finansowy w Grupie Pracuj

Gracjan Fiedorowicz objął stanowisko dyrektora finansowego w Grupie Pracuj, do której należy portal Pracuj.pl. Spółkę będzie wspierał wiedzą zdobytą w firmach z branży finansowej i nowych technologii.
Gracjan Fiedorowicz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, ma ponad ośmioletnie doświadczenie zawodowe. Od 1999 roku zajmował kierownicze stanowiska w działach finansowych spółek internetowych i telekomunikacyjnych.

Przez ostatnich pięć lat pracował w dziale audytu i doradztwa księgowego PricewaterhouseCoopers w Polsce – ostatnio na stanowisku menedżera. Był zaangażowany w szereg projektów związanych z badaniem i przeglądem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych przygotowanych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości, MSSF i US GAAP, w szczególności dla spółek z sektora telekomunikacji, mediów i rozrywki.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry